Wypadek samochodowy?

MIAŁEŚ WYPADEK KOMUNIKACYNY ZA GRANICĄ?

Posiadamy bogate doświadczenie i wysoką skuteczność w zakresie wypłaty odszkodowań za wypadki komunikacyjne do których doszło za granicą Rzeczypospolitej Polskiej.

WYPADEK SAMOCHODOWY?

Posiadamy bogate doświadczenie w sprawach o wypłatę świadczenia z OC sprawcy wypadku - zadośćuczynienie, odszkodowanie, zwrot kosztów leczenia, rentę, koszty przygotowania do innego zawodu.

ŚMIERĆ LUB USZCZERBEK NA ZDROWIU?
Pomożemy uzyskać dla Ciebie odszkodowanie i zadośćuczynienie za śmierć bliskiej Ci osoby jak również za uszczerbek na zdrowiu doznany przez Ciebie wskutek wypadku komunikacyjnego, w pracy lub w jakikolwiek inny sposób powstały z winy osoby trzeciej.
Skutecznie uzyskamy zadośćuczynienie pieniężne  za doznaną krzywdę, ból i cierpienie spowodowane wypadkiem, zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, zwrot kosztów dojazdów na wizyty lekarskie, rentę z tytułu zwiększonych potrzeb po wypadku (np. konieczność korzystania ze wsparcia osób trzecich), zwrot utraconych dochodów za okres niezdolności do pracy, zwrot wartości zniszczonych w wypadku rzeczy osobistych (np. ubrania, sprzęt elektroniczny).

 

kontakt
ZADZWOŃ:
500-670-660
przekrecony licznik ubezpieczenie
ubezpieczenie ukryteb wady samochodu
ukryta historia ubezpieczenie
miałeś wypadek
zwrot pieniedzy
popsute auto